//Комитет защиты прав адвокатов введет автоматизированную подачу обращений

Комитет защиты прав адвокатов введет автоматизированную подачу обращений

Комітет захисту прав та гарантій адвокатської діяльності затвердив онлайн-форму звернення з приводу порушення прав адвоката та гарантій адвокатської діяльності. Так, дана форма буде створена для оперативного реагування повідомлення адвокатами про такі факти.

Про це повідомляє прес-служба Національної асоціації адвокатів України.

Онлайн-форма передбачатиме обов’язкові до заповнення поля, у яких адвокат має зазначити:

 1. ПІП адвоката, адреса робочого місця, до якої ради адвокатів регіону прикріплений, контактний телефон, адреса електронної пошти.
 2. Посилання на витяг про дані адвоката з ЄРАУ.
 3. Короткий виклад обставин із зазначенням часу та місця події.
 4. Дані про осіб або орган, які порушили права адвоката або гарантії професійної діяльності.
 5. Які саме права адвоката або гарантії професійної діяльності порушено, сформулювати зміст порушення з посиланнями на відповідні пункти ст.ст. 20, 23 Закону України “Про адвокатуру та адвокатську діяльність”.
 6. Обґрунтування, в чому саме полягає порушення відповідних прав або гарантій адвокатської діяльності.
 7. Чи зверталися Ви з приводу таких порушень гарантій адвокатської діяльності до ради адвокатів регіону, якщо так, то які заходи реагування були нею вжиті.
 8. Пропозиції щодо реакції на звернення до Комітету захисту прав адвокатів та гарантій адвокатської діяльності, у чому конкретно може полягати допомога адвокату, права якого порушені.
 9. За потреби – завантаження файлів у підтвердження викладених обставин.
 10. Поле для кліку про згоду з текстом наступного змісту:
  «Правила адвокатської етики і Положення про Комітет захисту прав адвокатів та гарантій адвокатської діяльності мені відомі. Викладені мною відомості щодо порушення професійних прав та гарантій адвокатської діяльності відповідають дійсності, обґрунтовані підстави для звернення до Комітету з приводу таких порушень наявні. Відповідно до Закону України «Про захист персональних даних» даю згоду на обробку моїх персональних даних, повідомлених мною при поданні цієї заяви. Підтверджую згоду клієнта на використання відомостей, зазначених у заяві».

Подані таким чином онлайн-форми повинні додаватися в певну базу даних, яка б дозволяла вести текстовий пошук по змісту окремих полів.

Вищевказана онлайн-форма повинна бути впроваджена на сайті НААУ до 15 квітня 2018 року.

Следите за новостями с нашим Telegram-каналом и страницей в Facebook!