//Ирпенский городской суд обратился с заявлением в полицию

Ирпенский городской суд обратился с заявлением в полицию

Ірпінський міський суд Київської області звернувся з заявою до правоохоронних органів щодо встановлення винних осіб у розповсюдженні неправдивої інформації

23 січня 2018 року на конструкції-об’єкту зовнішньої реклами (сіті-лайту), який  встановлений на вулиці Мінеральна в Ірпені було розміщено неправдиву інформацію, яка містить ознаки втручання у здійснення правосуддя, неповагу до суду і суддів, а також зберігання, використання і поширення інформації, яка дискредитує суд та  розцінюється, як вплив на безсторонність суду та конкретного суддю.

Крім того, 23 січня 2018 року на офіційному сайті Ірпінської міської ради було викладено фото вищевказаної конструкції-об’єкту зовнішньої реклами (сіті-лайту), який встановлений на вулиці Мінеральна в Ірпені, що містить неправдиву інформацію, яка містить ознаки втручання у здійснення правосуддя, неповагу до суду і суддів, а також зберігання, використання і поширення інформації, яка дискредитує суд та  розцінюється, як вплив на безсторонність суду та конкретного суддю.

Повідомляємо, що 23 січня 2018 року Ірпінський міський суд звернувся до Ірпінської міської ради, щодо припинення розповсюдження неправдивої інформації в мережі інтернет та видалення, викладеного фото конструкції-об’єкту зовнішньої реклами (сіті-лайту) розміщене на офіційному сайті Ірпінської міської ради, яке містить неправдиву інформацію та містить ознаки втручання у здійснення правосуддя, неповагу до суду і суддів.

Крім того Ірпінський міський суд Київської області звернувся до правоохоронних органів з відповідними заявами, щодо встановлення винних осіб, які здійснили розміщення неправдивої інформації на конструкції-об’єкту зовнішньої реклами (сіті-лайту) та притягнення їх до кримінальної відповідальності.

Звертаємо увагу, що відповідно до ч. 3 ст. 6 Закону України «Про судоустрій і статус суддів» втручання у здійснення правосуддя, вплив на суд або суддів у будь-який спосіб, неповага до суду чи суддів, збирання, зберігання, використання і поширення інформації усно, письмово або в інший спосіб з метою дискредитації суду або впливу на безсторонність суду, заклики до невиконання судових рішень забороняються і мають наслідком відповідальність, установлену законом.

Відповідно до ч. 4 ст. 6 Закону України «Про судоустрій і статус суддів» органи державної влади та органи місцевого самоврядування, їх посадові особи повинні утримуватися від заяв та дій, що можуть підірвати незалежність судової влади.

Звертаємося до громадян, юридичних осіб, користувачів мережі інтернет, засобів масової інформації з проханням не збирати, не зберігати, не використовувати і не поширювати неправдиву інформацію, яка містить ознаки втручання у здійснення правосуддя, неповагу до суду і суддів, дискредитує суд та розцінюється, як вплив на безсторонність суду та конкретного суддю, у засобах масової інформації з метою непорушення вимог закону.

За повідомленням прес-служби суду